ChillTrnava

Sprav toto a už nikdy nebudeš musieť googliť čísla na taxíky!

Áno, len si spomeň na všetky tie x krát opakované situácie – keď si márne oplakával prečerpané dáta, keď si v nebezpečne skorých ranných hodinách dával svojmu mozočku zabrať, keď si špekuloval nad spôsobom dopravy na byt, privát, či intrák…

Preto ti chcem teraz vyjadriť súcit, zároveň ti však ponúkam riešenie!

Problém je v tom, že nie všetci jedinci sú dosť silní na to, aby dokázali odolať davovej psychóze. Len ti potvrdzujem, že to tak v prírode funguje. Je to v poriadku. Skrátka… silnejší prežije.

Stádo predátorov verzus jedna korisť… je to ako: dvanásť litrov rumu a len jedna kola… Rozumieš? Vieš, čo ti chcem povedať?

Tucty študentiek pred začatím afterky na ihličkách a LEN JEDEN TAXÍK!
Tucty chalanov po skončení afterky ťukajúcich do mobilov a LEN JEDEN TAXÍK!

Takto to nepôjde, nemôžeš to robiť ako ostatní. Ak teda chceš uspieť, musíš zmeniť stratégiu. Nesmieš podľahnúť davovej psychóze.

Vyžaduje si to odvahu a ja ťa budem podporovať, ale ty musíš byť ten, kto spraví ten prvý krok. Sľubujem, že ťa zachráni od ďalších deja vu, stresu, a čo je hlavné – už nikdy nebudeš musieť vypiť ten kalich horkosti do dna!

Ten inovatívny krok bude šetriť tvoje dáta, nervy aj ČAS. Ide tu o čas, o rýchlosť, o šikovnosť… ide o to, predbehnúť ostatných! Zatiaľ, čo oni budú len googliť čísla trnavských taxi služieb, ty už budeš mať kšeft vybavený. Zatiaľ, čo oni budú len dúfať, ty už si budeš sedieť v taxíku. Zatiaľ čo ich čaká strastiplná cesta domov, teba čaká vyhriata postieľočka. To je win, čo?

Stále si sa však nedočítal ako dosiahnuť prvenstvo… to bude tým, že ma baví držať ťa v napätí… ?Trpezlivosť ružičky prináša!

Už sa k tomu blížime… Element A, ktorý potrebuješ, je akýkoľvek mobilný telefón…keď píšem akýkoľvek, tak akýkoľvek… zvládne to aj Nokia 6230. Element B: tento krásny zoznam, ktorý ti tu prikladáme:

Krok č.1: Priprav si, prosím, oba elementy.
Krok č.2: Skontroluj, že všetky elementy B sú pravdivé.
Krok č.3: Následne postupne implikuj všetky elementy B do elementu A.
TIP: Pre prehľadnosť elementov B odporúčam použiť nezameniteľné názvy pre jednotlivé elementy B.

Zvládol si to? Naozaj si si konečne uložil čísla na trnavské taxi? ?

Bravo!

Autor: Zuzana Jendrisková

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *